Javában zajlik a felsőbányai római katolikus templom felújítása.
Zahoránszki Brigitta parlamenti képviselő nemrég mikor Felsőbányán járt találkozott Veres Attila plébánossal, Hitter Anna RMDSZ-es helyi tanácsossal és Sárközi István RMDSZ-es alpolgármesterrel, akikkel közösen megtekintették a felújítási munkálatokat.
A szatmári egyházmegye és egyben Máramaros legnagyobb római katolikus templomát Nagyboldogasszony tiszteletére szentelték fel 177 évvel ezelőtt, és bizakodóak vagyunk, hogy jövőre együtt adhatunk hálát a felújításért - fejtette ki a képviselő.
A felújítás a Hívogató Románia projekten belül, Szent László út program keretében, EU-s alapokból valósul meg. A felújítás az RMDSZ kormányzati jelenlétének az egyik eredménye Máramaros megyében.
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek