Zilahy Lajos: Szépanyám című három felvonásos darabját adják elő Nagybányán a Budapesti Ward Mária Gimnázium diákjai és öregdiákjai.
Az előadásra 2017. június 9-én, pénteken kerül sor, 20 órától, a nagybányai Krisztus Király templomban.
Az előadás ingyenes.
Minden érdeklődőt szeretettel várnak!
MAGÁNHITEL MINDENKINEK. MAGÁNHITEL MINDENKINEK. A vállalkozók és a magánszemélyek mostantól rugalmas (...)
MAGÁNHITEL MINDENKINEK. MAGÁNHITEL MINDENKINEK. A vállalkozók és a magánszemélyek mostantól rugalmas (...)
MAGÁNHITEL MINDENKINEK. MAGÁNHITEL MINDENKINEK. A vállalkozók és a magánszemélyek mostantól rugalmas (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek