noi
2025. október 07., kedd Amália napja
árfolyam:
1 euro = 5.0886 RON
1 dollár = 4.3619 RON
100 forint = 1.3089 RON

A Dobronka Cirkusz világszámával varázsolt Máramarosszigeten

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A mese és a csoda világába kalauzolta el a közönséget a Dobronka Cirkusz világszám báb- és marionettszínházi előadása, amely hétvégén érkezett Máramarosszigetre. A különleges produkció oroszlánordítással, légtornász bukfencekkel, papírrózsákkal, szelídített hintalóval és élő muzsikával nyűgözte le a nézőket – gyerekeket és felnőtteket egyaránt.


Az előadás során a bábszínház és a cirkusz művészete fonódott össze egy látványos, humorral és zenével teli műsorban. A közönség minden korosztálya megtalálta benne a maga örömét: a gyerekek tátott szájjal figyelték a mozduló bábokat, míg a felnőttek a nosztalgikus hangulat és a kreatív megoldások varázsát élvezhették.

A rendezvényen Zahoránszki Brigitta parlamenti képviselő is részt vett, aki közösségi oldalán osztotta meg élményeit. Bejegyzésében úgy fogalmazott:

„Oroszlánordítással, légtornász bukfenceivel, papírrózsákkal, szelídített hintalóval, élőmuzsikával és a világ valamennyi csodájával telt a Dobronka cirkusz világszám báb- és marionett előadása Máramarosszigeten. Gyermekek és mi, felnőttek is nagyon élveztük!”

A Dobronka Cirkusz előadásai immár évek óta nagy népszerűségnek örvendenek, hiszen egyedi módon ötvözik a bábszínház intimitását a cirkusz látványosságával. A társulat célja, hogy a közönséget – kortól függetlenül – elvarázsolja, és újra felébressze mindenkiben a gyermeki rácsodálkozás élményét.

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


reg
Uj Szo
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
reg
banyavidek