December 19-én, kedden délután 16 órától ismét megnyitja kapuit a Németh László Elméleti Líceum hagyományos karácsonyi vására.
A vásár ideje alatt a látogatók forró teával, karácsonyi dalokat hallgatva nézelődhetnek a kézműves ajándékok között. Az esemény célja, hogy közös élményt nyújtson, és emlékeztessen a karácsony legfontosabb értékeire: a szeretetre és az összetartozásra.
A szervezők minden korosztály számára felejthetetlen élményt ígérnek, és arra buzdítanak mindenkit, hogy családjukkal együtt vegyenek részt a rendezvényen. „Várjuk együtt a Megváltót!” – szól a meghívó, amely a közelgő ünnep szellemiségére emlékeztet.
AZONNALI HITELRE VAN SZÜKSÉGE? Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
AZONNALI HITELRE VAN SZÜKSÉGE? Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
Magánhitelek egyszerűen és átláthatóan Rugalmas finanszírozás korrekt, versenyképes kamatokkal Gyors igénylés és biztonságos (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek