A nyugdíjtörvény volt az egyik témája annak a találkozónak, amelyen ma parlamenti képviselőként részt vettem a Máramaros megyei Prefektusi Hivatalban - számolt be Zahoránszki Brigitta, az RMDSZ Máramaros megyei képviselője.
Szakszervezetek azt kérték tőlünk, hogy törvénymódosításokkal igazítsuk ki azokat az egyenlőtlenségeket, amelyek az egykori bányászokat érintik a nyugdíjak átszámolása következében.
,,Ugyanakkor szó volt azokról a problémákról is, amelyek késleltetik az erdőterületek tulajdonjogának visszaállítását. Parlamenti képviselőként minden olyan törvénykezdeményezést támogatni fogok, amely a máramarosi emberek javát szolgálja" - részletezte a képviselőasszony.
Küldje el hitelkérelmét Szüksége van forrásokra meglévő adósságainak konszolidálásához, vállalkozása (...)
Profitáljon rugalmas hitelmegoldásainkból. Üdvözlöm! Pénzügyi nehézségekkel küzd, segítségre van szüksége a számlákkal (...)
DOBOS Seriöses Privatkreditangebot innerhalb von 72 Stunden Hallo. Was tun, wenn Sie einen Kredit für (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek