A sepsiszentgyörgyi M STUDIO, Európa egyik legjobb színházi táncegyüttese érkezik Nagybányára, az eXcentric dance teams fesztivál keretében.
A három különleges előadást, három ismert koreográfus jegyez: Andrea Gavriliu, Ioana Marchidan és Arcadie Rusu.
Október 20-án, pénteken a "Pam param" című előadást tekinthetik meg, október 21-én, szombaton az "Emberek vagyunk vagy táncosok vagyunk", valamont október 22-én, vasárnap pedig a "Lecke"-ra című előadást.
Az előadások a Nagybányai Városi Színház színpadán, 19.00 órai kezdettel lesznek bemutatva.
vagy a Színház pénztárában, az előadások kezdete előtt.
A projekt a Máramaros Megyei Tanács anyagi támogatásával valósult meg.
Az eXcentric dance teams fesztiválon az M Studio Company előadásainak bemutatása a Nemzeti Kulturális Alapkezelő (AFCN) társfinanszírozásával valósul meg.
HITELEK ÉS FINANSZÍROZÁS HITELEK ÉS FINANSZÍROZÁS Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online (...)
HITELEK ÉS FINANSZÍROZÁS HITELEK ÉS FINANSZÍROZÁS Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online (...)
BIZTONSÁGOS HITELEKET KÍNÁLOK BIZTONSÁGOS HITELEKET KÍNÁLOK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek