A korábban a Duna Televízió által is bemutatott magyar nyelvtanfolyam második félévére is a Nagybányai ,,Petre Dulfu” Megyei Könyvtárban kerül sor minden hétfõn 17.30 órától, Komlósi Lajos nyelvtanár irányításával. A nyelvtantanulást kiegészítik a népdalok, gyermekdalok és az együttlét közös élménye.
Ugyancsak a Megyei Könyvtárban tartják a német nyelvtanfolyamot is (román nyelvû szakirányítással), az alábbi program szerint:
- tanulóknak (V. osztálytól) minden kedden 16.00 órától
- felnõtteknek minden szerdán, csütörtökön és pénteken 17.30 órától.
Továbbra is szeretettel várjuk a jelentkezõket!
Bányavidéki Új Szó
Érdekli a tokefinanszírozás? Mindenféle kölcsönt kínálunk, például személyi kölcsönt, szerzodéses kölcsönt, üzleti (...)
Jelzálog és kölcsön egyben Szeretne saját lakásba vagy házba költözni? Szüksége van hitelre cél nélkül? Nálunk (...)
kay Cześć, szukałem pożyczki, aby uregulować rachunki i długi, a potem zobaczyłem komentarze o (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek