Noileg
2026. április 15., szerda Tas, Anasztázia napja
árfolyam:
1 euro = 5.8576 RON
1 dollár = 666.3095 RON
100 forint = 0.0252 RON

Kigyulladt a nagybányai Rivulus hotel

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Tizenkét turistát kimenekítettek.


Tűz ütött ki péntekre virradó éjszaka a nagybányai szállodában. Tizenkét személyt, köztük egy gyereket evakuáltak – közölte Adriana Şanta, a Máramaros megyei katasztrófavédelmi felügyelőség (ISU) szóvivője.

Tájékoztatása szerint a szálloda konyhájában keletkezett tűz. Egy hűtőberendezés gyulladt ki az alagsori helyiségben, és az élelmiszerraktárban terjedtek szét a lángok, számol be az Agerpres hírügynökség.

A kimenekített 11 felnőttet és egy kiskorút a helyszínen megvizsgálták a kiérkező mentősök.

A lángokat három tűzoltócsapat oltotta el.

(maszol.ro)

 

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

ONLINE HITELEK 30 PERC ALATT Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)

ONLINE HITELEK 30 PERC ALATT Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)

HITELEK CSALÁS NÉLKÜL 30 PERC ALATT Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek