Noileg
2026. június 17., szerda Laura napja
árfolyam:
1 euro = 6.0498 RON
1 dollár = 627.4426 RON
100 forint = 0.0254 RON

Nagybánya az élen az utcai bűncselekmények terén Máramaros megyében

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A tavalyi év folyamán a hatóságok razziákat, valamint nagyszabású akciókat szervezett és hajtott végre, illetve közvetlen ellenőrzésekre is sor került. Több mint 1400 bűncselekményt állapítottak meg, ebből 1002 esetet értek tetten.


Az összes eset közül tizenhétezer bűncselekménynél (85%) kértek segítséget a 112-es segélyhívó számon.

Máramaros megye szintjén 2020-ban az utcai bűncselekmények az összes bejelentett bűncselekmény 5,29% -át teszik ki. A legtöbb utcai bűnözést, különösen a városi környezetre jellemző bűncselekményt (85,5%-ban) Nagybányán regisztrálták. A vidéki bűnözés megyei szinten 30,8% -át teszi ki.

A 2019-es évhez képest, a felmért időszakban a bűnözés 13,4%-kal csökkent a vidéki területeken. Legnagyobb arányban a személy elleni bűncselekmények vannak (59%), különösen a kisebb bűncselekmények (verés vagy más erőszak, lopás és fenyegetés) területén. A falvakban gyakran előforduló egyéb bűncselekmények a közlekedési bűncselekmények (13%) és az erdészeti bűncselekmények (5%).

 

Mihály Kriszta – Nagybánya.ro (Forrás: ziarmm.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Érdekli a tokefinanszírozás? Mindenféle kölcsönt kínálunk, például személyi kölcsönt, szerzodéses kölcsönt, üzleti (...)

Jelzálog és kölcsön egyben Szeretne saját lakásba vagy házba költözni? Szüksége van hitelre cél nélkül? Nálunk (...)

kay Cześć, szukałem pożyczki, aby uregulować rachunki i długi, a potem zobaczyłem komentarze o (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek