Hivatalosan is használatba vehetik a nagybányaiak az új pumptrack pályát, miután a bürokratikus folyamatok lezárultak - számolnak be Nagybánya RMDSZ-es önkormányzati képviselői.
Ahogyan már korábban is beszámoltunk róla, egy 79 méteres moduláris pályát vásárolt a város, amelyet kerékpárral, rollerrel, gördeszkával és akár görkorcsolyával is lehet használni.
A beruházás az RMDSZ munkájának eredménye, miután a 2024-es országos költségvetés kidolgozása során sikerült biztosítani a megépítéséhez szükséges forrásokat.
Köszönjük a Maramureș Bike szervezet támogatását, valamint a polgármesteri hivatal alkalmazottainak a készséges segítségét.
Pap Zsolt István - RMDSZ-es alpolgámester
Pintér Zsolt - RMDSZ önkormányzati képviselő
Hogy végre kaptam kölcsönt. Hogy végre kaptam kölcsönt!! A nevem Marie Anne, Hollandiából származom, Amszterdamban (...)
Hogy végre kaptam kölcsönt Hogy végre kaptam kölcsönt!! A nevem Marie Anne, Hollandiából származom, Amszterdamban (...)
Hogy végre kaptam kölcsönt Hogy végre kaptam kölcsönt!! A nevem Marie Anne, Hollandiából származom, Amszterdamban (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek