Az RMDSZ Máramaros megyei szervezetének Történelmi Máramaros területi frakciója bizalmat szavazott Zahoránszki Brigittának. A frakció 31 jelenlévő választmányi tagja egyhangú döntése alapján ő vezeti majd a december 1-jén esedékes parlamenti választásokon a megyei képviselőjelölti listát, melynek befutó helyére egyedül csak ő pályázott.
Jelölti beszédében Zahoránszki Brigitta hangsúlyozta, hogy munkára jelentkezik, nem pedig tisztségre:
Aki látott dolgozni, tudja: a közösség ügyei fontosak nekem.
Az eseményen jelen volt Székely István, az RMDSZ társadalomszervezésért felelős ügyvezető elnöke is, aki elmondta, hogy Zahoránszki Brigitta méltó utódja lesz Zonda Attilának és Mazalik Alfrédnak.
Pintér Zsolt megyei elnök kiemelte, hogy Máramarosnak egy hiteles, jól képzett RMDSZ-es képviselőre van szüksége a parlamentben.
Felhívta a figyelmet arra, hogy a következő időszakban a szervezet a támogatói aláírások összegyűjtésére és a közösséggel való kapcsolat erősítésére fog összpontosítani. A cél, hogy minél több máramarosi magyarhoz eljussanak, és tudatosítsák bennük a választásokon való részvétel fontosságát – zárta gondolatait Pintér Zsolt.
EXPRESS MAGÁN ONLINE HITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
EXPRESS MAGÁN ONLINE HITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
Kölcsönajánlat - Hitel E-mail: yasminabriois001@gmail.com Tisztelt Hölgyem és Uram! Bárkinek kínálok kölcsönt, aki vissza tudja fizetni a hitelt, (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek