reg
2025. október 28., kedd Simon napja
árfolyam:
1 euro = 5.0848 RON
1 dollár = 4.3684 RON
100 forint = 1.3058 RON

A nagybányai VIVO bevásárlóközpont legkésőbb kedden reggel bezárhat

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A Máramaros megyei Közegészségügyi Igazgatóság vezetője a nagybányai közigazgatási palotában a ma reggel megrendezett sajtótájékoztatón bejelentette, hogy a nagybányai pláza bezár.


Rareș Pop, a máramarosi Közegészségügyi Igazgatóság vezetője, elmondta, hogy már a múlt hét óta folyik a vita erről a témáról.

Az igazgató szerint, a múlt héten sorra került megbeszéléseken kiderült, hogy az üzleti egység vezetősége bizonyos intézkedéseket tett a kiszolgálásnál, ami csökkentve lett és szabályozva volt a parkolóba való belépés is. 

A szombaton folytatott tárgyalás után viszont a bevásárló központ vezetősége mégis úgy döntött, hogy egy bizonyos időszakra bezár. A vészhelyzet kihirdetése miatt, a Közegészségügyi Igazgatóság elnöke szerint ez egy „bölcs döntés”.

Mihály Kriszta - Nagybánya.ro (Forrás: ziarmm.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


reg
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

EGYSZERŰ HITELEK 30 PERCEN BELÜL Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)

EGYSZERŰ HITELEK 30 PERCEN BELÜL Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)

Derek Douglas Üdvözlöm! Kényelmes, az Ön megelégedésére szolgáló kölcsönre van szüksége? (...)

adj fel hirdetést
Noileg
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
reg
banyavidek