Az állami költségvetésből fizetik a koronavírus-járvány miatt kényszerszabadságra küldött munkavállalók juttatását - jelentette be a szerdai, videokonferencia-rendszerben tartott kormányülésen Ludovic Orban miniszterelnök.
Az állami költségvetésből fizetik a koronavírus-járvány miatt kényszerszabadságra küldött munkavállalók juttatását - jelentette be a szerdai, videokonferencia-rendszerben tartott kormányülésen Ludovic Orban miniszterelnök.
A kormányfő hangsúlyozta: nagy figyelemmel követik a koronavírus-járvány gazdasági hatásait mind belföldön, mind azokban az országokban, amelyekkel Románia gazdasági kapcsolatban áll.
Orban szerint 'azt a módszert választották', hogy a költségvetésből fedezzék a koronavírus-járvány miatt kényszerszabadságon lévő munkavállalók juttatását. Arra számítanak, hogy a jól működő, rendes adófizető vállalatok a válság után rövid időn belül ismét megerősödnek és folytatják tevékenységüket. Ehhez nagyban hozzájárulna, ha a járvány ideje alatt nem menesztenék, hanem kényszerszabadságra küldenék alkalmazottjaikat, ezért az állam átvállalja ennek költségeit - mondta.
(agerpes.ro)
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek