Az utólsó 24 órában Brassó megyéből (113), Bukarestből (101), és Argeş megyéből (106) jelentették a legtöbb új, koronavírussal történt fertőzést - közölte csütörtökön a Stratégiai Kommunikációs Csoport (GCS).
Az Országos Közegészségügyi Intézet (INSP) csütörtöki jelentése szerint az új esetszámok megyék szerinti eloszlása a következő:
* Fehér - 18 eset
* Arad - 15
* Argeş - 106
* Bákó - 68
* Bihar - 16
* Beszterce-Naszód - 17
* Botoşani - 5
* Brassó - 113
* Brăila - 28
* Buzău - 25
* Krassó-Szörény - 3
* Călăraşi - 7
* Kolozs - 22
* Konstanca - 24
* Kovászna - 0
* Dâmboviţa - 54
* Dolj - 15
* Galac - 59
* Giurgiu - 1
* Gorj - 11
* Hargita - 9
* Hunyad - 33
* Ialomiţa - 50
* Iaşi - 28
* Ilfov - 8
* Máramaros - 11
* Mehedinţi - 20
* Maros - 7
* Neamţ - 11
* Olt - 32
* Prahova - 35
* Szatmár - 0
* Szilágy - 2
* Szeben - 9
* Suceava - 20
* Teleorman - 12
* Temes - 38
* Tulcea - 3
* Vaslui - 38
* Vâlcea - 21
* Vrancea - 15
* Bukarest - 101
A GCS legutóbbi tájékoztatása óta 1112 új koronavírusos megbetegedést igazoltak Romániában.
(agerpres.ro)
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek