A tervezett regionális kórházak mellett új egészségügyi intézményekre van szükség Bukarestben, Temesváron, Brassóban és Nagyszebenben is - véli az egészségügyi miniszter.
Vlad Voiculescu a Prima TV egyik vasárnapi műsorában azt mondta, négyéves késéssel, de elkészült a iaşi-i, a kolozsvári és a craiovai regionális kórház megvalósíthatósági tanulmánya, és ígérete szerint 2024-re meglesz mind a három kórház alapja, "és nem csak az alap".
"Emellett kórházat kell építeni Bukarestben, Temesváron, Brassóban és Nagyszebenben is. Vannak a helyek, ahol a kórházi infrastruktúra egyszerűen szégyenletes" - fogalmazott.
(agerpres.ro)
We offer you a wide selection of all kinds of medicines we sell all kinds of (...)
Complete Health Support We sell all kinds of drugs. I sell Hypnogen, Stilnox, Zolpidem and others. E-mail: (...)
loanwestlake@gmail.com Sürgős finanszírozásra van szüksége a projektedhez, vagy gyorsan kell megoldani a személyes (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek