noi
2025. október 22., szerda Előd napja
árfolyam:
1 euro = 5.0832 RON
1 dollár = 4.3742 RON
100 forint = 1.3051 RON

Karikó Katalin elmondta véleményét az AstraZeneca-vakcináról

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Minden oltóanyagnak, a koronavírus ellenieknek is lehet mellékhatása, de az sokkal kisebb kárt okoz az emberi szervezetnek, mint a megbetegedés – fogalmazott Karikó Katalin a Hír TV Magyarország élőben extra című műsorának.


A friss Széchenyi-díjas biológus, biokémikus, a BioNtech alelnöke, a Pennsylvania Egyetem professzora beszélt arról is, hogy a szakemberek szerint nem okoz vérrögképződést az AstraZeneca. Hozzátette, az is kiderült, hogy a Szputnyik V hasonlít az Amerikában elfogadott Johnson & Johnsonhoz, így az megfelelő védelmet nyújt.

Kiemelte továbbá, hogy már bizonyos, hogy a Pfizer vakcinája a brit és a brazil variánssal is felveszi a harcot. Karikó Katalin úgy látja, hogy

A JÁRVÁNY AMERIKÁBAN NYÁRRA, A VILÁG MÁS RÉSZEIN A NYÁR VÉGÉRE VISSZASZORULHAT.

Beszélt arról is, hogy nagy megtiszteltetés számára a Széchenyi-díj, hiszen a kormány ezzel ismeri el a munkásságát, mégis, a legnagyobb elismerést számára a vakcina által védett emberek öröme jelenti.

(index.hu)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


reg
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

AZONNALI ÉS EXPRESSZ HITELEK AZONNALI ÉS EXPRESSZ HITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? (...)

AZONNALI ÉS EXPRESSZ HITELEK AZONNALI ÉS EXPRESSZ HITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? (...)

MAGÁNKölcsönöket kínálok MAGÁNKölcsönöket kínálok Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
reg
banyavidek