50 ezer olyan csomagot fognak kiosztani városszerte, amely kesztyűt, maszkot, fertőtlenítő szert és nedves zsebkendőt fog tartalmazni.
A csomagokat vagy postán keresztül, vagy házról házra való osztogatással kaphatják meg a város lakói. Az ajtóról-ajtóra rendszeren keresztüli elosztást a helyi rendőrség és szociális munkások végzik, amit a Nagybányai Szociális Jóléti Igazgatóság munkatársai irányítanak.
Így a polgároknak szánt csomagokat csak név szerint adják oda. A csomag átvevőjének alá kell írnia a kézhezvételt. Emellett néhány polgárnak a csomagokat majd postán küldik el. Ezt a kezdeményezést Nagybánya Önkormányzata hajtja végre megelőző céllal, hogy minimalizálja a COVID-19 vírus továbbterjedését.
Mihály Kriszta - Nagybánya.ro (Forrás: ziarmm.ro)
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek