Noileg
2025. július 18., péntek Frigyes napja
árfolyam:
1 euro = 5.0724 RON
1 dollár = 4.3752 RON
100 forint = 1.2703 RON

M. Vela: Május 15-e után fokozatosan lazítuk a korlátozásokat

| Vélemények 1 | Nyomtatom | A+ | A-

Fokozatosan lazítják a korlátozásokat május 15-e után - közölte hétfő este Marcel Vela belügyminiszter.


"Május 15-e után fokozatosan lazítunk a korlátozásokon, e dátum után még felelősebbeknek kell lennünk a szabályok betartása terén" - fogalmazott a tárcavezető, aki a 10-es számú katonai rendelet előírásait ismertette.

Vela rámutatott, közeledik május 1-je, és bár szép időt jósolnak erre a napra, meg kell vizsgálni a prioritásokat, az embereknek tudatosítaniuk kell, hogy az egészség és szeretteink védelme mindennél fontosabb.

"Biztosítom önöket, hogy a belügyminisztérium és partnerstruktúrái nem fognak lazítani ebben az időszakban. Meggyőződésem, hogy önök az elkövetkezőkben is felelősségről, szolidaritásról és hazafiságról tesznek tanúbizonyságot" - fogalmazott.

A miniszter azt mondta, "lassan-lassan visszatérnek a dolgok a normális kerékvágásba".

"Tudjuk, hogy nehéz önöknek, mindannyiunknak nehéz, de a cél közös: erősíteni a védelmet ezen ellenség előtt, amely óriási kihívás elé állította az egész bolygót" - nyomatékosította Marcel Vela.

(agerpres.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek

Zragnag 2022.06.19 23:40:25
volny cialis reviews user additional information
arkeolog cialis and alcoholic drinks posts
cnn hydroxychloroquine
- errectile disfunction
http://hydroxychloroquine-200.com/# - what is hydroxychloroquine made from
genuflection cialis suppliers email e-mail


Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

HITELEK 30 PERCEN BELÜL HITELEK 30 PERCEN BELÜL Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)

HITELEK 30 PERCEN BELÜL HITELEK 30 PERCEN BELÜL Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)

High Quality MDMA LSD - Meth, Cannabis, Seeds, Drugs Real Pure Heroin KETAMINE EC 99% ECSTACY PILLS, JBL, GHB Rohypnol 2 mg, Tramadol, Xanax 2mg Bars, DMT Lorazepam, LSD, shrooms, Aderall Reach US before placing an order ✪-whatsapp: +14784120391 ✪-Telegram: @Maddison213 We're (...)

adj fel hirdetést
Noileg
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek