Tegnap este egy RO-Alert üzenet jelentette be azokat a helységeket, ahol meghaladja az ezer lakosra vetített fertőzöttségi 1.5-ös mutatót.
A következő településeken nagyobb a koronavírussal fertőzött személyek aránya: Tőkésbánya (Groși), Koltó, Szakállasdombó (Dumbrăvița), Erdőszáda (Ardusat), Felsőbánya, Sajó (Șieu), Nagybúny (Boiu Mare), Farkasrév (Vadu Izei), Nagybocskó (Bociociu Mare), Aknasugatag, Szélszeg (Sălsig), Alsóvisó, Petrova, Nagysikárló (Cicărlău), Majszin (Moisei).
Az elmúlt 24 órában 55 új beteget regisztréltak a megyében.
A továbbiakban sor kerül a Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség gyűlésére is, ahol majd meghatározzák azokat az intézkedéseket, amelyek a fent felsorolt 15 településen szükséges bevezetni. Az intézmény szóvivője szerint lehetséges, hogy a lista frissülni fog majd.
Mihály Kriszta – Nagybánya.ro (Forrás: 24mm.ro)
Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Hitelek csalás nélkül: MARIAGABOR.HU@GMAIL.COM Helló, pénzre van szüksége a házához, (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei felett! Vegyen igénybe személyi kölcsönt, és vegye át az irányítást pénzügyei (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek