Emmanuelle Macron szerda este bejelentette, hogy újra bevezetik Franciaországban az egészségügyi veszélyhelyzetet a koronavírus gyorsuló ütemű terjedése miatt.
Kijárási tilalmat hirdettek meg, ami október 17-én éjféltől lép életbe, és este kilenc órától reggel hat óráig fog tartani.
A korlátozás Párizs mellett Grenoble, Lille, Lyon, Aix-en-Provence, Montpellier, Rouen, St Etienne és Toulouse területét érinti.
(index.hu)
Biztonságos és gyors hitel: dakany.endre@gmail.com Biztonságos és gyors hitel: dakany.endre@gmail.com Hitel ajánlat Hitelre van szüksége? (...)
Gyors és megbízható kölcsön Gyors és megbízható kölcsön Kölcsönre van szüksége, de a bankok vagy pénzintézetek (...)
Peer-to-peer kölcsönajánlat Peer-to-peer kölcsönajánlat Pénzügyi gondokkal küzd, kitiltották a banki (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek