A hírről a BBC számolt be, a lap azt írja, a királynőnek enyhe tünetei vannak. Megjegyzik, a Palota szerint II. Erzsébet most Windsorban van, orvosi felügyelet alatt áll, de a kisebb teendőit jövő héten is intézi.
Nem ő az egyetlen a családban, aki mostanában elkapta a koronavírust: fia, Károly herceg és annak felesége, Kamilla hercegné is találkozott a vírussal nemrég.
Két hete volt a hetvenedik évfordulója annak, hogy II. Erzsébet a trónra került – ennek apropóján két hosszabb cikkben is foglalkoztunk az életével.
(24.hu)
SZÜKSÉGE VAN EGY JÓ HITELRE? SZÜKSÉGE VAN EGY JÓ HITELRE? Üdvözlöm, kölcsönre van szüksége? Házhoz? (...)
SZÜKSÉGE VAN EGY JÓ HITELRE? SZÜKSÉGE VAN EGY JÓ HITELRE? Üdvözlöm, kölcsönre van szüksége? Házhoz? (...)
Kölcsönajánlat komoly és becsületes magánszemélyek között Vannak projektjei, finanszírozást vagy hitelt keres? Szeretnénk tudni, hogy vannak-e (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek