Izrael nem tudja elfogadni, hogy a korábban rivalizáló két palesztin szervezet, a Fatah és a Hamász nemzeti egységkormány megalakításáról döntött, ezért felfüggeszti a béketárgyalásokat a palesztinokkal.
Az izraeli politikai-biztonsági kabinet a két fő palesztin politikai erő, a Fatah és a Hamász kiegyezésére válaszul felfüggeszti a palesztinokkal folytatott béketárgyalásokat - jelentette csütörtökön az izraeli média.
Az izraeli katonai rádió arról számolt be, hogy a testület hatórás rendkívüli ülése során arról is döntött, gazdasági szankciókkal fogja sújtani a Palesztin Hatóságot.
Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök szóvivője újságírók kérdésre nem kívánta kommentálni a híreket.
(hirado.hu)
HIRE. THE HACK ANGELS // BEST BITCOIN // CRYPTO // ETH // USDT // WALLET RECOVERY EXPERT HIRE. THE HACK ANGELS // BEST BITCOIN // CRYPTO // ETH // USDT // WALLET RECOVERY EXPERT If you (...)
Minden igényt kielégítő, FINANSZÍROZÁSA HITELEK Helló, Madame gazda gergelia vagyok. A magánszemélyek között kölcsön ajánlatot (...)
hitel ajánlat bárki számára komoly szakmája szerint bankár, és jelenleg a mikro- és makrohitelek, elég jelentős tőkével (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek