Noileg
2026. március 10., kedd Ildikó napja
árfolyam:
1 euro = 5.8820 RON
1 dollár = 721.9548 RON
100 forint = 0.026 RON

Nizza: mindenütt holttestek és emberi maradványok hevertek

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Teherautóval tarolta le a tűzijátékra összegyűlt tömeget egy tunéziai származású, de Nizzában élő 31 éves férfi. Lövöldözött is a menekülő emberekre. 84-en meghaltak, több tucatnyian megsérültek. Cikkünk folyamatosan frissül.


Nyolcvannégy halottja, tizennyolc, válságos állapotban lévő és ötven könnyebb sebesültje van a Nizzában történt teherautós terrortámadásnak - közölte pénteken a francia belügyminisztérium.

Háborúban állunk a terroristákkal

A legnagyobb fokú éberségre van most szükség, mert "háborúban állunk a terroristákkal, akik mindenáron, szélsőségesen erőszakos módon akarnak lesújtani ránk" - mondta Bernard Cazeneuve, francia belügyminiszter.

origo.hu

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

NAGY HÍR SZÁMODRA... NAGY HÍR SZÁMODRA... Szüksége van pénzügyi kölcsönre; autóvásárláshoz, (...)

NAGY HÍR SZÁMODRA... NAGY HÍR SZÁMODRA... Szüksége van pénzügyi kölcsönre; autóvásárláshoz, (...)

Sziasztok! Sziasztok! Ez egy igaz történet egy kölcsönről, amit akkor vettem fel, amikor a bankok vagy (...)

adj fel hirdetést
reg
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek