Orbán Viktor miniszterelnök és Donald Trump amerikai elnök május 13-án találtkoznak Washingtonban.
							 
							
							
						
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter elmondta az Origónak, hogyDonald Trump amerikai elnök munkalátogatásra hívta meg Orbán Viktor miniszterelnököt Washingtonba.
A tegnap délután átadott hivatalos meghívó szerint a találkozóra május 13-án kora délután kerül majd sor. A programjavaslat értelmében a tárgyalás szűk körben zajlik majd.
A külügyminiszter arról is tájékoztatott, hogy a napirenden az energiabiztonság, a védelmi együttműködés, a kétoldalú kapcsolatok és a regionális biztonsági kérdések szerepelnek.
(origo.hu)
 
 JÓ ONLINE HITELEK Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
JÓ ONLINE HITELEK Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
RUGALMAS HITELEKET KÍNÁLOK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
adj fel hirdetést 
 
  
  
        
    
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek