DR
2026. július 14., kedd &Őrs napja
árfolyam:
1 euro = 6.1312 RON
1 dollár = 599.3508 RON
100 forint = 0.0253 RON

Zuckerbergnek egy év kellett, hogy elveszítse vagyona háromnegyedét

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A Facebook vezetője 100 milliárd (!) dollárt bukott el.


Mark Zuckerberg egy év és egy hónap alatt példátlan mennyiségű pénztől esett el, vagyona százmilliárd dollárral csökkent az elmúlt alig több mint egy évben. A Facebook-vezér által életre hívott Meta Platforms két egymást követő negyedévben is jóval az elvárt teljesítménye alatt szerepel, messze nem hozza azokat a számokat, mint amiket reméltek tőle. 

Míg tavaly szeptemberben Mark Zuckerberg vagyona 142 milliárd dollár volt, mostanra ez a szám 38 milliárdra zsugorodott. A Bloomberg listáján szereplő leggazdagabbak közül szinte mindenkinek csökkent a vagyona, ám a Facebook alapítója könyvelhette el a nagyobb bukást. 

Elfogadom, hogy sokak értetlenkednek a befektetésemen”

– mondta korábban Zuckerberg, aki tavaly változtatta meg a cég nevét Facebookról Metára. 

A dollármilliárdos ugyanakkor leszögezte, kitart amellett, hogy döntése jó volt és megtérül. 

(mandiner.hu)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Kölcsönajánlat minden rászorulónak... A segítségnyújtás a legjobb módja annak, hogy megosszuk az örök szeretetünket, ezért (...)

Komoly pénzügyi segítségnyújtás Jó estét kívánok! Ha gyorsan szüksége van egy legitim hitelezőre a kölcsönkérelméhez, (...)

Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek