reg
2025. október 31., péntek Farkas napja
árfolyam:
1 euro = 5.0856 RON
1 dollár = 4.3800 RON
100 forint = 1.3095 RON

Az MSZP oktatási rendszere termelte ki a nyelvtudás nélküli fiatalok tömegét a Fidesz szerint

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A kormánypárti képviselőcsoport ezt arra válaszul közölte az MTI-vel, hogy Hiller István, az MSZP oktatási kabinetvezetője szerdán azt javasolta: a kormányzat hirdessen "amnesztiát" azoknak, akik nyelvvizsga hiányában nem vehetik át diplomájukat.


A Fidesz-frakció szerint a szocialisták oktatási rendszere vezetett oda, hogy ma fiatalok tízezreinek nincs megfelelő nyelvtudása, nyelvvizsgája.

A Fidesz-frakció szerint a szocialisták most sem segíteni akarják ezeket a fiatalokat, hanem el akarják ismerni a nyelvtudás hiányát, és el akarják venni tőlük a Diplomamentő programot.

"A mai fiataloknak nem amnesztiára, hanem ingyenes nyelvi képzésekre és valós nyelvtudásra van szükségük, mert enélkül versenyképtelenek a munkaerőpiacon", a kormány pedig éppen ezt a segítséget adja meg nekik a Diplomamentő programmal - írták közleményükben a kormánypártiak.

hirado.hu

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


reg
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

JÓ ONLINE HITELEK Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)

JÓ ONLINE HITELEK Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)

RUGALMAS HITELEKET KÍNÁLOK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
reg
banyavidek