Noileg
2025. július 03., csütörtök Kornél napja
árfolyam:
1 euro = 5.0603 RON
1 dollár = 4.2917 RON
100 forint = 1.2675 RON

Lázár: Az EP-határozata baloldali politikai provokáció

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Lázár János arról beszélt, hogy a következő időszakban komoly viták várhatóak, hogy milyen lesz Magyarország és az Európai Unió kapcsolata.


Ma az EU-ban komoly többségben vannak azok az erők, amelyek szerint a tagállamok szerepét csökkenteni kell. Képes lesz-e Magyarország megőrizni a függetlenségét, ez a tét a következő években - mondta a miniszter. Lázár baloldali provokációnak nevezte az EP szerdai határozatát.

Magyar nemzeti hatáskörben kell maradnia annak, hogy ki élhet Magyarországon - utalt a bevándorlásra a politikus. A Miniszterelnökség vezetője szerint az is kérdés, hogy a magyar adófizetők dönthessenek arról, hogy az adózás nemzeti hatáskörben maradhasson. Lázár szerint a brüsszeli internacionalisták csökkentenék a nemzeti szuverenitást. A tegnap elfogadott határozat olyan kérdésekben szólal meg, amikhez nincsen köze, így sem a jogi, sem a fizikai határzárat nem szüntetjük meg - mondta a politikus. A határőrizet megmarad - tette hozzá. 

(origo.hu)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

gyors kölcsön ajánlat Kölcsönt keres vállalkozása újraindításához, projekt megvalósításához vagy (...)

gyors hitel ajánlat ma Sürgősen szüksége van kölcsönre? Pénzügyi segítség magánszemélytől Valódi (...)

gyors hitel ajánlat ma Sürgősen szüksége van kölcsönre? Pénzügyi segítség magánszemélytől Valódi (...)

adj fel hirdetést
Noileg
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek