Noileg
2026. május 18., hétfő Erik napja
árfolyam:
1 euro = 5.9825 RON
1 dollár = 653.8279 RON
100 forint = 0.0254 RON

Két koncertet is tart Nagybányán a 100 Tagú Cigányzenekar

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Az óriási érdeklődésnek köszönhetően két koncertet is tart Nagybányán, a városi színházban a Magyar Örökség és Hungarikum díjas 100 Tagú Cigányzenekar január 21-én.


Az első előadás 16 órától kezdődik, erre lehet jegyeket váltani az RMDSZ nagybányai és máramarosszigeti irodáiban (a 18 órási előadás teltházas!). A belépőjegy ára 50 lej.

A 100 Tagú Cigányzenekar a Magyar Kultúra Napja alkalmából érkezik Máramarosba. Ezen a napon adja át az RMDSZ Máramaros megyei szervezete a Hollósy-díjakat azoknak, akik hozzájárulnak a máramarosi magyarság megmaradásához és identitásának megerősítéséhez (a 18 órási előadás keretében).

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

HITELT KERES? Üdvözlöm, hitelre van szüksége? Házhoz? Vállalkozáshoz? Autóvásárláshoz? (...)

Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)

Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Gyors pénz hitel-ajánlat súlyos magánszemélyek között Hello hölgyem és uram Egyének (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek