A magyar szecesszióról szervez fotókiállítást a Nagybányai Római Katolikus Esperesség, a Nagybányai Képzőművészeti és Kulturális Egyesület, valamint a Philia Oázis galériavendéglő.
A kiállítás ünnepélyes megnyitója szerdán, 2022. május 25-én, 19.00 órakor lesz a Philia Oázis galériavendéglőben (Veresvíz utca, 10. sz., Nagybánya).
A vendégeket és érdeklődőket Szmutku Róbert római katolikus esperes köszönti, beszédet mond Véső Ágoston Munkácsy-díjas festőművész. A gyulai kiállító fotóművész, Bagyinszki Zoltán tart tárlatvezetést. A belépés ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várnak!
OFERTĂ DE ÎMPRUMUT FĂRĂ COMISION CONTRACTUAL OFERTĂ DE ÎMPRUMUT FĂRĂ COMISION CONTRACTUAL! Bună ziua. Aveți nevoie de un împrumut (...)
OFERTĂ DE ÎMPRUMUT FĂRĂ COMISION CONTRACTUAL! OFERTĂ DE ÎMPRUMUT FĂRĂ COMISION CONTRACTUAL! Bună ziua. Aveți nevoie de un împrumut (...)
OFERTĂ DE ÎMPRUMUT FĂRĂ COMISION CONTRACTUAL! OFERTĂ DE ÎMPRUMUT FĂRĂ COMISION CONTRACTUAL! Bună ziua. Aveți nevoie de un împrumut (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek