Nagyszabású újévi koncertre hívja az RMDSZ nagybányai szervezete minden zenekedvelő, óévet záró és újévet ünneplő nagybányait és környékbeli magyart.
A koncertre 2022. december 30-án, pénteken 18 órától kerül sor a nagybányai óvárosi református templomban.
Fellépő az EUROART klasszikus zenét játszó zenekar és szólistája.
MŰSORON: ünnepi nyitány, ünnepi zeneművek, híres keringők, majd Sostacovich, Schubert, Gardel, Kálmán Imre, Strauss és Verdi művei.
Belépés ingyenes, adományokat elfogadnak!
Szép, áldott ünnepeket!
SZÜKSÉGE VAN EGY BIZTONSÁGOS HITELRE? Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
SZÜKSÉGE VAN EGY BIZTONSÁGOS HITELRE? Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
Jelzálog és kölcsön egyben Szeretne saját lakásba vagy házba költözni? Szüksége van hitelre cél nélkül? Nálunk (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek