Szeptember 16-ig látogatható a nagybányai Képzõmûvészeti Galériában (Bukarest sugárút, 6. szám) Balanyi Károly és Balanyi Zoltán közös képzõmûvészeti kiállítása, melynek megnyitója kedden volt - tudtuk meg dr. Ioan Angel Negreantól, a Megyei Képzõmûvészeti Múzeum Nagybánya Mûvészeti Központjának program- és marketingigazgatójától.
A magyarországi, egészen pontosan kecskeméti mûvészek tárlatát Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata, a Romániai Képzõmûvészeti Szövetség nagybányai fiókja és a Képzõmûvészeti Múzeum Nagybánya Mûvészeti Központja közösen szervezte. A kiállítást dr. Tiberiu Alexa mûkritikus nyitotta meg.
BÚSZ
Bright Telling lies to someone who is being real with you will come back and hunt you, you can not eat (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek