2022. március 5-én szombaton 18 órakor nyílik Madarassy György Tamás festőművész Natura című kiállítása, a Nagybányai Művésztelep Hollósy pavilonjában.
Az elmúlt tíz év 120 alkotását mutatja be a nagybányai művész, aki Nyíregyházán él. A kiállítást Laura Ghinea és Tiberiu Alexa nyítja meg.
A kiállítás április 21-ig látogatható.
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
AZONNALI ÉS SÜRGŐS HITELEK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
Gyors online kölcsönök – Gyors jóváhagyás 24 órán belül Kerülje el a hosszú banki eljárásokat, a szigorú követelményeket és a bonyolult (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek