Megoldást fognak találni arra is, hogy június elsejétől ismét esküvőket és keresztelőket lehessen tartani - jelentette ki kedden, Szatmárnémetiben Florin Cîţu kormányfő, hozzátéve, tudatában van, hogy megközelítőleg 250.000 ilyen eseményt halasztottak el az emberek a járvány miatt.
Az biztos, hogy június elsejétől lazítások lesznek, ezek közül néhány intézkedést már ismertetett a kormány, és megoldást fognak találni a magánjellegű rendezvények megszervezésével kapcsolatban is, mondta a miniszterelnök.
Nyomatékosította azonban, hogy június elsején nem fognak feloldani minden korlátozást, de augusztus elsején ismét szó lehet további lazításokról.
Elismételte azt is, hogy a jövő héten a miniszterek és államtitkárok valamennyien ellátogatnak különböző oltási központokba a kampány előmozdítása végett.
(kronikaonline.ro)
AZONNALI ONLINE HITELEK Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú kölcsönt kínálok 30 percen (...)
AZONNALI ONLINE HITELEK Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú kölcsönt kínálok 30 percen (...)
gyors hitel ajánlat ma Szia! Olyan szervezet vagyunk, amely 2%-os kamatlábbal kínál kölcsönöket személyes (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek