Az ország valamennyi megyéje és a főváros is zöld zónásnak számít járványügyi szempontból, mután az ország minden megyéjében 1,5 ezrelék alatti a fertőzöttségi ráta - közölte szerdán a Stratégiai Kommunikációs Csoport (GCS).
Bukarestben 1,42 ezrelék a fertőzöttségi ráta (kedden ez az arány 1,49 volt).
A legutóbbi jelentés óta a legtöbb új koronavírusos esetet Bukarestben - 127, valamint Kolozs - 59, Kovászna - 46, Prahova - 46 és Temes - 46 megyében regisztrálták.
A legkevesebb új megbetegedést Szilágy - 3, Gorj - 5, Szatmár - 7, Giurgiu - 7, Botoşani - 7 megyéből jelentették.
Az elmúlt 24 órában országszerte 930 új koronavírus-fertőzéses esetet igazoltak.
(agerpres.ro)
Bright Telling lies to someone who is being real with you will come back and hunt you, you can not eat (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek