Az egészségügyben nagyobbak a csúszópénzek, mint más területeken - jelentette ki hétfőn Laura Codruta Kövesi, a DNA főügyésze.
Kövesi szerint az elmúlt években több mint 75 személy ellen emeltek vádat az egészségügyben elkövetett korrupció miatt, a követelt vagy adott csúszópénzek pedig az adott szerződés 10-20 százalékát tették ki, amely több, mint más esetekben.
A főügyész felsorolta, hogy 2015-ben egy egészségügyi államtitkár, egy minisztériumi igazgató, nyolc kórházmenedzser és tíz orvos ellen indult eljárás.
transindex
LOAN IN 24 HOURS Getting a loan just got easier we are private lenders who offer personal/commercial loans at (...)
ONLINE HITELEK CSALÁS NÉLKÜL Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
ONLINE HITELEK CSALÁS NÉLKÜL Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek