Magyar-román közútfejlesztési keretmegállapodást írt alá Bukarestben Seszták Miklós magyar nemzeti fejlesztési miniszter és Liviu Dragnea regionális fejlesztési és közigazgatási miniszter.
Ennek nyomán húsz, határon átnyúló közúti és kerékpáros út épülhet meg európai uniós forrásokból.
Az ünnepélyes aláírást követően Seszták Miklós az MTI-nek elmondta, a megállapodás azért fontos, mert a román és a magyar szabályozás szerint minden egyes határon átnyúló projekt esetében külön egyezményt kellene kötni, a keretmegállapodásnak köszönhetően viszont ez nem szükséges, így felgyorsul a határon átnyúló közlekedési infrastruktúra-fejlesztés. (mti)
Hogy végre kaptam kölcsönt. Hogy végre kaptam kölcsönt!! A nevem Marie Anne, Hollandiából származom, Amszterdamban (...)
Hogy végre kaptam kölcsönt Hogy végre kaptam kölcsönt!! A nevem Marie Anne, Hollandiából származom, Amszterdamban (...)
Hogy végre kaptam kölcsönt Hogy végre kaptam kölcsönt!! A nevem Marie Anne, Hollandiából származom, Amszterdamban (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek