Bejelentette lemondását Victor Ponta miniszterelnök. A miniszterelnök ezekben a pillanatokban tart sajtótájékoztatót. A kormányfő azt mondta, megteszi azt a gesztust, amit az emberek elvárnak tőle, és az egész kormánnyal együtt lemond.
"Az elmúlt napokban az összes erőforrásunkkal segíteni akartuk az áldozatokat, és megköszönöm minden tűzoltónak, orvosnak a segítségét" - mondta Ponta.
A fő bűnös a kapzsiság és a felelőtlenség, és ha ezeket nem szüntetjük meg, akkor hasonló tragédiák még megtörténhetnek - jelentette ki.
transindex.ro
gyors kölcsön ajánlat Kölcsönt keres vállalkozása újraindításához, projekt megvalósításához vagy (...)
gyors hitel ajánlat ma Sürgősen szüksége van kölcsönre? Pénzügyi segítség magánszemélytől Valódi (...)
gyors hitel ajánlat ma Sürgősen szüksége van kölcsönre? Pénzügyi segítség magánszemélytől Valódi (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek