Romániában rosszabb lett a helyzet az elmúlt hét napban, mint Bulgáriában, és ezzel mi lettünk az az uniós ország, amelyben legmagasabb lakosságarányosan a Covid-19 miatt elhalálozások száma - szúrta ki a Spotmedia az Our World in Data grafikái alapján.
Az oxfordi kutatócsapat által kifejlesztett rendszer azt mutatja, hogy a múlt héten Románia elhalálozásban megelőzte Bulgáriát, amely azelőtt hosszú időn keresztól a legrosszabbul állt Európában, és globálisan is csak Grenada meg a Bahama-szigetek előzték meg.
Egy másik kimutatás az átoltottságot mutatja meg, jól látszik, hogy ebben is nagyon rosszul áll az ország: Az Unióban 63,6 százalékos az átoltottsági arány a lakosságban, Romániában 28,9%, Grenada és a Bahamák nem véletlenül szerepelnek nagyon rosszul, náluk is csak 23,3% illetve 25,2% az átoltottság.
(transindex.ro)
Bright Telling lies to someone who is being real with you will come back and hunt you, you can not eat (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Súlyos kölcsönök magánszemélyek között Helló Egy nemzetközi pénzügyi intézmény (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek