FF
2026. augusztus 22., szombat Menyhért napja
árfolyam:
1 euro = RON
1 dollár = RON
100 forint = 0 RON

Új nemzetközi átkelőhely nyílik Ukrajna és Románia között

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A kormányhivatal közleménye szerint ez a híd egyesíti a Tisza két partját. A hidat Tiszafejéregyház (Ukrajna) és Máramarossziget (Románia) között építik majd meg.


A gyalogosok és autók nemzetközi átkelőhelye a nap 24 órájában fog működni. A román oldalon vasbetonból épül a híd, a többi épületet, ami a nemzetközi átkelőhelyhez épül, az országok külön építik meg.

A hivatalos megnyitóra a munkálatok befejezése után kerül sor.

A két ország közötti új állami határátkelőhely elindítása új kereskedelmi útvonalak megnyitását fogja eredményezni. Ez lehetőséget ad arra is, hogy közös turista útvonalak induljanak, javítva a Románia és Ukrajna közötti kulturális és humanitárius kapcsolatokat.

Mihály Kriszta – Nagybánya.ro (Forrás: radiocluj.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Személyi Kölcsönök Elérhetőek Rugalmas Kölcsönlehetőségek Átlátható Feltételekkel és Professzionális (...)

JÓ HITELT KERES? Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Mindenféle kölcsönt kínálok 30 percen (...)

JÓ HITELT KERES? Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Mindenféle kölcsönt kínálok 30 percen (...)

adj fel hirdetést
Reklam
tmh
Noileg
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek