Ismét festőtábort szerveztek a helyi gyermekeknek Rónaszéken.
Zahoránszki Brigitta az RMDSZ parlamenti képviselője is megálátogatta a tábort, ahol megcsodálta a gyermekek munkáit, Szent István király portréit.
Szent István király ünnepének jegyében zajlik az idei festőtábor Rónaszéken. A gyermekek a római katolikus templom kertjében Zolopcsuk Róbert festőművész és tanár tanításával államalapító szent királyunk portréját festik meg, a kisebbek tulipánt hajtogatnak. Az elkészült alkotásokat szerdán, augusztus 20-án kiállítják a templomban.
Zahoránszki Brigitta: Gratulálok az RMDSZ rónaszéki szervezetének és az Apafy&Anna Egyesületnek a szervezésért.
Az eseményt az RMDSZ Communitas Alapítvány támogatja.

Kölcsönajánlat előleg nélkül Kölcsönajánlat előleg nélkül Üdvözlöm! Mindenkinek van pénzünk! Komoly igényűek, (...)
Kölcsönajánlat előleg nélkül Kölcsönajánlat előleg nélkül Üdvözlöm! Mindenkinek van pénzünk! Komoly igényűek, (...)
Kölcsönajánlat előleg nélkül Kölcsönajánlat előleg nélkül Üdvözlöm! Mindenkinek van pénzünk! Komoly igényűek, (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek