noi
2025. szeptember 08., hétfő Mária napja
árfolyam:
1 euro = 5.0716 RON
1 dollár = 4.3253 RON
100 forint = 1.2902 RON

Lakossági fórum Nagybányán (6)

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Folytatja a Nagybányai RMDSZ a lakossági fórumok sorozatát, ezúttal oktatás és népszámlálás témakörökben.


A járványügyi helyzetre való tekintettel az esemény online-formában, Zoom-rendszerben kerül megrendezésre 2021. feburár 28-án, hétfőn 18.00 órától.

A fórum fő tematikája a nagybányai magyar oktatás, a Németh László Elméleti Líceum épületei és a költözés témakörében, valamint a népszámlálás.

A fórumot vezeti és moderálja Hekman Andrea a Nagybányai RMDSZ ügyvezető elnöke. 

A fórumhoz a Zoom-rendszeren keresztül lehet csatlakozni. A csatlakozó linket a rendezvény Facebook eseményében, a Facebook oldalunkon tesszük közzé tíz perccel a kezdés előtt, valamint a Nagybányaiak a világban csoportban.

A fórum anyagát rögzítjük, a Zoom-rendszerhez való csatlakozással ehhez beleegyezését adja. Aki nem kíván belépni a rendszerbe, az a gyűlést valós időben követheti az RMDSZ Facebook-oldalán.

A kérdéseket, hozzászólásokat élőben, és a chat-szobán keresztül lehet majd feltenni.

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

KÖLCSÖN MAGÁNSZEMÉLYTŐL CSALÁS NÉLKÜL Kölcsönök kiegészítő garanciákkal, akár problémás ügyfelek számára is. (...)

hitel ajánlat bárki számára komoly Helló, a tiédOlyan kölcsönt keres, amely újraindítja a tevékenységét, egy projekt (...)

Hitel kínál az egyének közötti súlyos Helló, Madame gazda gergelia vagyok. A magánszemélyek között kölcsön ajánlatot nyújtok, (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek