Szeptember 25-én átadták Nagybánya első biciklimosóját, amely a helyi RMDSZ, a városi önkormányzat, az MM Bike egyesület, valamint a Vital vízszolgáltató vállalat együttműködésének eredményeként valósult meg.
Pap Zsolt István alpolgármester elmondta, hogy a kerékpármosót a nagybányai Néprajzi Múzeum mögött helyezték üzembe, egy olyan helyszínen, ahol az erdős területekhez vezető utak találhatók, így különösen praktikus a természetjárók számára.
„Ahogyan az év elején ígértük, meg is valósítottuk ezt a beruházást. Így a helyhatósági választások után rövid időn belül már két kisebb fejlesztést – a pumptrack pályát és a biciklimosót – is sikerült átadnunk” – nyilatkozta megkeresésünkre az alpolgármester.
Forrás: Máramarosi Hírmondó (mmhm.ro)
Kölcsön magánszemélytől csalás nélkül Az egyedi ajánlatok 5000 és 15 200 000 euró közötti hiteleket tartalmaznak, 3%-os (...)
Jelzálog és kölcsön egyben Szeretne saját lakásba vagy házba költözni? Szüksége van hitelre cél nélkül? Nálunk (...)
MEGBÍZHATÓ HITEL AJÁNLAT Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek