noi
2025. október 15., szerda Teréz napja
árfolyam:
1 euro = 5.0879 RON
1 dollár = 4.4034 RON
100 forint = 1.2959 RON

Post mortem díszpolgárrá avatták Vida Géza szobrászművészt

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

Post mortem Nagybánya díszpolgára lett Vida Géza nagybányai szobrászművész.


Számunkra fontos, hogy a helyi személyiségeket méltóképpen tiszteljük, ezért örömmel terjesztettük a helyi önkormányzat elé az erre vonatkozó határozattervezetet.

A Helyi Tanács soros ülésén elfogadásra került a Vida Géza nagybányai szobrászművész számára „Nagybánya Város Díszpolgára” cím utólagos odaítéléséről szóló projekt.

Ez egy olyan kezdeményezés, amellyel mind Nagybánya önkormányzata, mind mi, e város polgárai tartoztunk az alkotónak.

Pap Zsolt István - RMDSZ-es alpolgármester

Pintér Zsolt - RMDSZ-es önkormányzati képviselő

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


NAGYBÁNYAI ESEMÉNYNAPTÁR

reg
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

SZÜKSÉGE VAN HITELRE? SZÜKSÉGE VAN HITELRE? Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)

SZÜKSÉGE VAN HITELRE? SZÜKSÉGE VAN HITELRE? Üdvözlöm, azonnali kölcsönre van szüksége? Minden típusú (...)

Pénzügyi kölcsönre van szüksége? Email: agenthinson@gmail.com Pénzügyi kölcsönre van szüksége? Mindenféle pénzügyi kölcsönt kínálunk 10 000 (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
reg
banyavidek