Csütörtökön megnéztük az épülő Tisza-hidat, amely Máramarosszigetet köti össze az ukrajnai Fehéregyházával - számol be a képviselő.
Az európai uniós finanszírozással épülő híd nemcsak a határ két oldalán lévő közösségeket köti majd össze, hanem a gazdaságnak is jót tesz.
A híd fontos a Máramarosszigeten 12 romániai, köztük Máramaros megye között is megkötött stratégiai partnerség szempontjából is, amelynek célja Ukrajna újjáépítése, de amely Románia számára is előnyökkel jár - részletezte Zahoránszki Brigitta.
A híd ugyanis lehetőségeket nyit majd az infrastruktúra fejlesztésére és gazdasági csomópontok létrehozására szánt európai forrásokhoz. A partnerség pedig közös tervezést, beruházásokat és közös előnyöket jelent.
Buy High quality cannabis products Medical Marijuana Kush, Shatter,Hash Buy High quality cannabis products Medical Marijuana Kush, Shatter,Hash Whatapp +14784120391 Buy (...)
Work and earn from home Investment is profitable when you’re working with the right person which is Crystal Franzen (...)
chasebanktransferdesk@yandex.com Üdvözlöm! A bankja nemrég elutasította a kérelmét, és máshol nem kaphatja meg a (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek