Több mint harminc éve nem tapasztalt mélypontra zuhant a font a dollárhoz képest pénteken, azután, hogy az ország európai uniós tagságáról csütörtökön tartott népszavazás nem végleges eredményei szerint az Egyesült Királyság kilép az Európai Unióból.
Reggel fél hat körül a fontot 1,35 dollár alatt jegyezték. Legutóbb 1985-ben állt ilyen alacsonyan. A kereskedés kezdetén – amikor még az EU-ban maradást jósolták az eredmények – a font 1,50 dolláron állt. Az M1 londoni tudósítója szerint az euró is zuhanni kezdett a dollárral szemben.
hirado.hu
AZONNALI KÖLCSÖNÖK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
AZONNALI KÖLCSÖNÖK Üdvözlöm, ANIKO ROMHANYI vagyok, egy legális és megbízható hitelező. Kölcsönöket (...)
AZONNALI ÁTUTALÁSSAL FELVÉTELT HITELEK Üdvözlöm, legális és megbízható hitelezőt keres? Kölcsönre van szüksége? Sürgős (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek