Új rekordot hozott október Mexikóban, soha nem öltek még meg ennyi embert náluk egy hónap alatt. Arányosítva naponta 76 embert gyilkoltak meg, összesen a hónap során 2371 főt, írja a Euronews.
A tendencia is elég súlyos, 2017 lesz valószínűleg Mexikó történelmének legvéresebb éve, mióta mérik. Az idei
átlagosan napi 69 gyilkosság
érzékeltetéséhez jó lehet, hogy ilyen ütemben egy év alatt teljesen ki lehetne irtani egész Szentendrét, vagy nyolc év alatt mindenkit, akinek most Debrecenben van a bejelentett lakcíme.
Egyébként Dél-Alsó-Kalifornia (Baja California Sur) megye ugrott a legnagyobbat kegyetlenkedésben, tavaly még csak 178 embert öltek meg októberig, idén már 408-at.
Az öt éve hivatalban lévő Nieto elnöknek még inkább főhet a feje a így, akinek ennél látványosabban nehezen sikerülhetne kevésbé úrrá lennie a kábítószerrel kapcsolatos erőszakos bűncselekményeken. Nieto eleve egyik fő feladatának jelölte meg a drogháborúk megzabolázását még 2012-ben. Júliusban lesz legközelebb elnökválasztás az országban.
(index.hu)
Kölcsönök ajánlata magánszemélyek között nehéz anyagi helyzetben lévők számára. Kölcsönök ajánlata magánszemélyek között nehéz anyagi helyzetben lévők számára. (...)
GYORS ÉS MEGBÍZHATÓ HITELEK Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
GYORS ÉS MEGBÍZHATÓ HITELEK Üdvözlöm, SZELECZKI GÁBOR vagyok, egy becsületes online magánhitelező, aki gyors (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek