Teherautóval tarolta le a tűzijátékra összegyűlt tömeget egy tunéziai származású, de Nizzában élő 31 éves férfi. Lövöldözött is a menekülő emberekre. 84-en meghaltak, több tucatnyian megsérültek. Cikkünk folyamatosan frissül.
Nyolcvannégy halottja, tizennyolc, válságos állapotban lévő és ötven könnyebb sebesültje van a Nizzában történt teherautós terrortámadásnak - közölte pénteken a francia belügyminisztérium.
A legnagyobb fokú éberségre van most szükség, mert "háborúban állunk a terroristákkal, akik mindenáron, szélsőségesen erőszakos módon akarnak lesújtani ránk" - mondta Bernard Cazeneuve, francia belügyminiszter.
origo.hu
holub vaclav JSTE VE ŠPATNÉ FINANČNÍ SITUACI? MŮŽEME POMOCI! Jednotlivcům nabízím půjčku ve výši (...)
Čestná a spolehlivá půjčka do 24 hodin Čestná a spolehlivá půjčka do 24 hodin Vážná nebankovní půjčka od 40 000 do 45 000 (...)
Hitelfinanszírozás HELLÓ KEDVES ÜGYFÉL (EK). A 87. SZERVEZETBEN VAGYUNK, HOGY NÉPSZERŰSÍTSÜK A (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek