Ötvenre nőtt a koronavírus fertőzőttek száma Magyarországon, miután kedd reggelre újabb külföldi és magyar állampolgároknál mutatták ki a fertőzést.
Magyar és külföldi állampolgároknál is kimutatták az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 50-re nőtt az itthon diagnosztizált fertőzöttek száma - írta kedd reggel a kormányzati tájékoztató portál.
Ahogy azt dr. Müller Cecília országos tisztifőorvos hétfőn bejelentette és az adatokból is látszik: a járvány második szakaszához érkeztünk, amikor az egyedi fertőzések után már megkezdődött a vírus közösségi terjedése,amely azt jelenti, hogy már nem lehet minden fertőzöttről pontosan megmondani, hogy kitől kapta a fertőzést.
Korábban megírtuk, vasárnap meghalt egy 75 éves férfi, akit koronavírus-fertőzés gyanújával és tüdőgyulladással vittek a Dél-pesti Centrumkórházba. Mint kiderült, a beteg a szállítást követően halt meg. Jelenleg 137 ember van karanténban a vírus miatt. Ketten meggyógyultak.
(origo.hu)
scott Szüksége van adósságrendező kölcsönre a számlái kifizetéséhez? Szeretné még ma kézbe (...)
scott Szüksége van adósságrendező kölcsönre a számlái kifizetéséhez? Szeretné még ma kézbe (...)
scott Szüksége van adósságrendező kölcsönre a számlái kifizetéséhez? Szeretné még ma kézbe (...)
adj fel hirdetést
VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek