noi
2025. szeptember 11., csütörtök Teodóra napja
árfolyam:
1 euro = 5.0707 RON
1 dollár = 4.3397 RON
100 forint = 1.29 RON

Létrejött a Koordináló Operációs Központ

| Vélemények 0 | Nyomtatom | A+ | A-

A kórházaknak naponta jelentést kell tenniük a Koordináló Operációs Központ felé a betegágyak foglaltságát illetően. A lakossággal is fontos közölni a pontos adatokat, hogy az emberek megértsék: kizárólag sürgősségi esetekben kérjenek kórházi ellátást.


A járványkórházak tehermentesítése érdekében más kórházakat is kijelölnek, ahova a fertőző betegségekben szenvedő pácienseket szükség esetén átköltöztethetik.Keddtől működik a Koordináló Operációs Központ, amelynek az a feladata, hogy kapcsolatot létesítsen a közegészségügyi igazgatóságok és az egészségügyi minisztériumhoz tartozó betegellátók között annak érdekében, hogy azonnal felismerjék a koronavírussal kapcsolatos eseteket és az előírásoknak megfelelően intézkedjenek.

(agerpres.ro)

VÉLEMÉNYEK, cikk kommentek



Reklam


Reklam
Uj Szo

PIACZ, apróhirdetések

Gyors finanszírozási ajánlat (robertpetrov500@gmail.com) Szüksége van kölcsönre házvásárláshoz, autóvásárláshoz vagy különféle (...)

Gyors finanszírozási ajánlat (robertpetrov500@gmail.com) Szüksége van kölcsönre házvásárláshoz, autóvásárláshoz vagy különféle (...)

john Helló Már csak elutasították a bank az utóbbi időben, és nincs, ahol máshol is kap a (...)

adj fel hirdetést
Rmdsz
tmh
GaGa
Reklam
Reklam
Reklam
banyavidek